Potřebujete nové zaměstnance do vašeho týmu?

Najdeme je

Recruitment

Hofmann Recruitment

Hofmann Recruitment staví na třech klíčových pilířích: lidé, hodnoty, úspěch. Naším cílem je propojovat zajímavé společnosti v České Republice a na Slovensku s kvalitními kandidáty na pracovním trhu. Každý klient je výjimečný, proto ke každé spolupráci přistupujeme individuálně a připravujeme řešení na míru.

Portfolio pozic, které Hofmann Recruitment obsazuje, se skládá z několika divizí, přičemž nejvíce jsou zastoupené oblasti: Administrativa a HR, Sales a Marketing, Finance a Účetnictví, Logistika, Engineering, IT a v neposlední řadě pozice s více jazykovými kombinacemi.V rámci každé divize působí recruiteři, kteří jsou odborníky na danou oblast. To nám umožňuje být rovnocenným partnerem pro naše klienty a zároveň zkušenými průvodci pro kandidáty na pracovním trhu.

Hledání kvalitních zaměstnanců je často zdlouhavé, frustrující a nákladné. Budeme hledat za vás a převezmeme celý proces výběru. Naši personální experti zanalyzují vaše specifické potřeby a využijí našich kontaktů a partnerů, aby na portálech a v médiích nalezli ideální tým.

Rozumíme tomu, co děláme

Neustále sledujeme měnící se trh práce a snažíme a reagujeme na současnou situaci. Uvědomujeme si, že kvalitní zaměstnance si dobré firmy hýčkají a snaží se je udržet, a volných kandidátů na trhu práce je omezené množství.

Našimi partnery však nejsou pouze firmy se svými požadavky na ideálního kandidáta, ale také kandidáti samotní s jejich měnícími se představami o jejich ideálním zaměstnavateli

Naším cílem a snahou je tyto dva světy propojit.Jak probíhá náborový proces kmenových zaměstnanců

1

Od klienta zjistíme požadavky na obsazovanou pozici

2

Hledáme vhodné kandidáty dle zadaných kritérií

3

Uděláme předvýběr a kandidáty prověříme


4

S nejlepšími kandidáty domluvíme osobní pohovor přímo ve společnosti

5

Po celou dobu se vám věnuje náš konzultant

6

Zůstáváme nadále v kontaktu jak s klientem, tak i s vybraným kandidátem


Proč nechat nábor zaměstnanců na nás?

 • Působíme po celé České republice
 • Staráme se o malé, střední i velké společnosti
 • Jsme správným partnerem i pro rozsáhlé projekty
 • Naši recruiteři jsou specializovaní na jednotlivá odvětví
 • Máme přehled o trhu práce – na denní bázi se potkáváme s kandidáty a klienty
 • Jsme hledači talentů i personální poradci
 • Máme dlouholeté zkušenosti s implementací různých strategií náborových řešení
 • Sledujeme a uplatňujeme nejnovější trendy v oblasti personalistiky
 • Záleží nám na zpětné vazbě – s klienty i kandidáty mluvíme i po ukončení náboru
 • Jde nám o dlouhodobou partnerskou spolupráci, ne jen o rychlé výsledky
 • Jsme členy a partnery prestižních obchodně-personálních institucí

Náš přístup

Uvědomujeme si, že společnosti všech velikostí a zaměření často mají různé preference a potřeby v rámci náboru nových kolegů. Z toho důvodu stále pracujeme na zlepšování našich služeb tak, abychom byli schopni reagovat na přání našich klientů a měnící se chování pracovního trhu.

Našim klientům nabízíme model služeb, které jsou aplikovatelné ve všech odvětvích a dokáží podpořit všechny typy velikosti podniků.

Naše služby

Víme, že přilákání a udržení špičkových talentů je důležité pro úspěch vašeho podnikání. A právě na tento konečný výsledek se zaměřujeme našimi službami:

Recruitment

Cílem služby Recruitment je získávání a zajištění vhodného kandidáta na danou pracovní pozici. Během procesu náboru kontaktujeme a informujeme potenciální uchazeče, prezentujeme jim pracovní nabídky a získáváme informace o kandidátech z různých zdrojů.

Výhodou služby Recruitment je úspora času pro interní personalisty, předvýběr a motivace vhodných kandidátů a aktivní a individuální přístup ke klientům i uchazečům.

Executive Search

Spojujeme vrcholové manažery a specialisty se společnostmi ze všech oblastí. Executive Search vyžaduje dlouhodobé udržování kontaktů a sledování situace na pracovním trhu.

V rámci služby Executive Search vám nejenom vyhledáme vhodného kandidáta, ale také poskytneme ucelený přehled o trhu práce a zpětnou vazbu o tom, jak si vaše společnost stojí v porovnání s konkurencí.


On Site Management

V rámci On Site managementu se recruiter seznámí s fungováním náborového procesu přímo u vás na pracovišti. Kromě samotného náboru může přijít s podněty na zlepšení, koordinovat nástupy nových kolegů, zefektivnit výběrová řízení či nastavit nový systém inzerování pracovních míst.

Master Vendor

Hlavní výhodou služby Master Vendor je nadstavbová koordinace dočasné přidělených i trvalých zaměstnanců. Společnost Hofmann se stává klíčovým dodavatelem personálních služeb a zastřešuje i ostatní dodavatelské společnosti bez navýšení nákladů pro klienta.


Outsourcing personálních služeb

Službu Outsourcingu využijí primárně menší či střední společnosti, které nemají vlastní HR oddělení. V rámci této služby reagujeme na individuální potřeby společnosti a zaměřujeme se na kompletní personální činnosti včetně mzdové agendy, při-čemž přebíráme odpovědnost za všechny personální aktivity.

White Staffing

Dlouhodobé a krátkodobé přidělení u administrativních či specializovaných rolí. Touto službou vám zajistíme flexibilitu a řešení krátkodobých úvazků u všech profesních zaměření. Náš komplexní proces náboru zajištuje, že náš personál splní vaše potřeby, a to nejen během roku, vrcholových sezón a hromadných objednávek, ale také v nepřítomnosti v důsledku nemoci nebo dovolené.


Try and Hire

Anebo od dočasnému ke stálému zaměstnání. Využijte možnost se se svým novým kolegou nejdřív dobře seznámit, otestovat jeho schopnosti a až poté jej převzít do svého kmene. Tuhle službu ocení zákazníci v případě, že si nejste svým novým kolegou jistí nebo v případě, že si v tuto chvíli nemůžete z interních důvodů dovolit kolegu zařadit mezi své stálé zaměstnance.

Outplacement

Propouštění zaměstnanců není nikterak příjemná záležitost. My vám v této složité situaci pomůžeme – budeme komunikovat s odchodivšími zaměstnanci a zajistíme jim poradenství nebo přímo zastupování při hledání nového pracovního uplatnění. Naším společným cílem je udržení pozitivního povědomí o vaší společnosti a zajištění zaměstnanců v jejich další kariérní budoucnosti.


Máte zájem o spolupráci?

Hledáte partnera, který s vámi bude sdílet vaše hodnoty a vize? Neváhejte nás kontaktovat v případě krátkodobé i dlouhodobé spolupráce.

Jméno: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: *
Telefon: *
Dotaz:

(Max 10 MB, .jpg, .pdf, .doc, .docx, .txt, .pages, .rtf, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, více souborů vyberete přidržením tlačítka Ctrl)
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:


Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu.

Kde nás najdete

Preferujete osobní setkání? Potkejme se na jedné z našich poboček po celé České republice.