Pobočky

V České republice najdete celkem 12 poboček

Seznam našich poboček

Brno

7:30 – 16:00
Husova 7
602 00 Brno

Telefon +420 543 217 660
E-Mail brno@hofmann-personal.cz

Česká Lípa

Pondělí, Středa
9:00 – 12:00
13:00 - 15:00
Pátek   
9:00 – 12:00
13:00 – 14:00

Hrnčířská 768/91
470 01 Česká Lípa

Telefon +420 733 128 912
E-Mail liberec@hofmann-personal.cz

České Velenice

7:30 - 16:00
Čsl. legií 318
378 10 České Velenice

Telefon +420 384 794 113
E-Mail velenice@hofmann-personal.cz

Cheb

8:00 - 17:00
Svobody 520/3
350 02 Cheb

Telefon +420 601 572 702
E-Mail cheb@hofmann-personal.cz

Chomutov

8:00 - 16:00
Školní 5336 
430 01 Chomutov

Telefon +420 476 702 950
E-Mail chomutov@hofmann-personal.cz

Liberec

9:00 - 16:00
Mariánská 1382/5A
460 01 Liberec

Telefon +420 485 110 105
E-Mail liberec@hofmann-personal.cz

Ostrava

8:00 - 16:00
28. října 3117/ 61
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Telefon +420 702 229 713
E-Mail ostrava@hofmann-personal.cz

Plzeň

8:00 - 16:00
Prešovská 4
301 14 Plzeň

Telefon pobočka +420 377 221 917
E-Mail plzen@hofmann-personal.cz

Praha

8:00 - 17:00
Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

Telefon +420 702 229 668
E-Mail praha@hofmann-personal.cz

Stříbro

7:30 - 16:00 
Smuteční vrch 441
349 01 Stříbro

Telefon +420 374 622 404 
E-Mail stribro@hofmann-personal.cz

Vysoké Mýto

8:00 - 15:00 
Vraclavská 200, Pražské Předměstí
566 01 Vysoké Mýto

Telefon +420 734 287 568 
E-Mail vysoke-myto@hofmann-personal.cz

Mzdová účtárna

Nám. Soukenné 156
460 01 Liberec

Telefon +420 485 110 085

Obraťte se prosím vždy na svou nejbližší pobočku.

Máte zájem o spolupráci?

Chtěli byste další informace, hledáte personál nebo se ucházíte o zaměstnání? Kontaktujte nás. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Sídlo společnosti

HOFMANN WIZARD s.r.o
Prešovská 4
301 14 Plzeň

Mobil: +420 725 988 705

E-mail: kontakt@hofmann-personal.cz

Datová schránka: mnuahg2

IČO: 25236016
DIČ: CZ25236016