Manager Quality Operations

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Popis pozice

  • Řízení a rozvoj strategie pro útvary kvality v České republice, Německu a Rakousku
  • Příprava plánů kvality podle specifikace zákazníka
  • Odpovědnost za analýzu a doporučení ke zlepšení kvality produktů a služeb
  • Definování kvality výstupu a standardů kvality procesu
  • Organizace vývoje systému jakosti
  • Zaznamenávání a vyhodnocování konkrétních požadavků zákazníka
  • Sledování nedostatků a stížností zákazníků a vytváření plánů na zlepšení
  • Vedení, řízení a kontrola práce týmů kvality
  • Správa programu interního auditu
  • Spolupráce na přípravě dokumentace kvality ISO TS

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání (nejlépe technické zaměření)
  • Anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s řízením kvality min. 5 let
  • Zkušenosti s vedením týmu manažerů kvality
  • Velmi dobrá znalost kvalitních nástrojů

Nabídka

  • Přátelské prostředí
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování zdarma
  • Firemní společenské akce
  • Přátelský pracovní kolektiv a další benefity
  • Nástup přímo pod firmu do kmene