Obchodně technický zástupce

Lokalita: Liberecký kraj

Odměna: 35 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Rösselová Petra

petra.roesselova@hofmann-personal.cz

+420 739 203 417

Akvizice nových zákazníků pro společnost zabývající se vývojem robotických řešení a automatizací.

Popis pozice

  • prezentace společnosti a prodej produktů
  • akvizice nových klientů a rozvoj obchodní sítě
  • finalizace procesů s klienty
  • správa zákaznického portfolia
  • plnění obchodních cílů společnosti
  • pravidelný reporting

Požadavky

  • SŠ s maturitou technického směru
  • Aj komunikativně
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • flexibilní mysl - musíte se přizpůsobit zákazníkovi - orientace na výsledek
  • samostatnost

Nabídka

  • fixní plat + variabilní složka mzdy
  • 5 týdnů dovolené, abyste si řádně odpočinuli
  • lidský přístup
  • telefon a notebook
  • být součástí společnosti
  • práce v menším kolektivu
  • příspěvek na dopravu