Provozní elektrikář

Lokalita: Plzeňský kraj (Nýřansko)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Žežulová Marcela

marcela.zezulova@hofmann-personal.cz

+420 731 410 280

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem na Nýřansku

Popis pozice

  • odpovědnost za provoz elektrických zařízení
  • preventivní kontroly
  • programování a nastavení výrobních zařízení
  • provádění spěšných oprav a vzdálené pomoci
  • výstavba a optimalizace elektrických zařízení
  • odpovědnost za provádění revizí elektrických volně a pevně připojených zařízení závodu včetně evidence
  • práce na 1 směnu

Požadavky

  • min. SOU vzdělání elektro
  • vyhlášku 50, § 7
  • znalost programování PLC výhodou
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabídka

  • perspektivní a stabilní pracovní uplatnění
  • motivující finanční odměna
  • bonusová dovolená
  • poskytování stravenek (80 Kč, polovinu přispívá zaměstnavatel) nebo obědů zdarma
  • další profesní a jazykové vzdělávání