Nákupčí

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Rösselová Petra

petra.roesselova@hofmann-personal.cz

+420 739 203 417

Pro našeho významného klienta – výrobce technologických zařízení pro polovodičový průmysl hledáme nákupčí.

Popis pozice

Co bude dělat?
Bude zpracovávat objednávky, potvrzovat a aktualizovat termíny dodání a zároveň kontrolovat jejich dodržování. Dostane do péče databázi dodavatelů a materiálů, obchodní podmínky u nových dodavatelů, importní přepravu a dokumenty pro celnici. Bude spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange, vyřizovat logistické reklamace a aktivně spolupracovat s jednotlivými odděleními firmy.

Požadavky

Koho hledáme?
Člověka, který má středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru. Umí to s PC – MS Office (Excel nutný), je aktivní řidič a mluví anglicky (B2). Výhodou bude, pokud má praxi alespoň rok na stejné či obdobné pozici, má zkušenosti s obchodem, zná IS Helios Orange a domluví se německy.
Pokud bude spolehlivý, aktivní, příjemný a má výborné komunikační a organizační schopnosti, pak má skoro vyhráno…

Nabídka

Co nabízíme?
V první řadě práci v příjemném kolektivu a na dobu neurčitou.
Mzdu od 28 000 Kč hrubého, flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Atraktivní benefity - stravenky, příspěvek na dopravu, osobní volna navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, firemní permanentky na hokej a fotbal, do ZOO či iQLANDII, občerstvení na pracovišti, firemní akce a rodinné benefity.