Předvánoční jednorázová brigáda – inventura až za 147,-Kč!

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Hleba Natalyia

natalyia.hleba@hofmann-personal.cz

+420485110105

Popis pozice

Vánoční dárky vás letos budou stát víc, než jste čekali? Máme pro vás příjemnou jednorázovou brigádu, která by vám mohla vytrhnout trn z paty!

Hledáme fyzicky zdatné inventurní pracovníky, kteří by nám ve dvou turnusech vypomohli s počítáním zásob ve skladech.

Inventury probíhají v Liberci v termínech od 6.12. do 8.12. a od 12.12 do 15.12.

Pokud vás naše nabídka zaujala, stavte se u nás na pobočce v Liberci. Sídlíme nedaleko bývalé kavárny Pošta, za divadlem F.X. Šaldy v Mariánské ulici 5A/1382. Otevírací dny pondělí - čtvrtek 9:00-12:00 13:00-16:00 hodin, pátek 8:00-12:00 13:00-15:00.

Požadavky

Vše, co požadujeme je chuť pracovat, věk alespoň 18 let a dodržení všech domluvených směn.

Na oplátku nabízíme až 147,- Kč/ hod a část výdělku formou zálohy ještě před Vánoci.