Kontrolor/ka kvality - Stříbro

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Kontrolor kvality.
Jedná se o pracovní pozici ve zcela novém výrobním závodě ve Stříbře.

Popis pozice

Co bude náplní práce?

  • Zajištění odpovídající kvality zboží
  • Měření/ odběr vzorků dle plánu kontroly kvality
  • Sledovat kvalitu produktů na výrobní/ technologické lince a ve specifických výrobních fázích
  • Sledovat kvalitu výrobků při změně litografie (štítků)
  • Vytvářet zprávy o kvalitě
  • Dodržovat předpisy a postupy
  • Provádět technické zkoušky a testy mobility
  • Spolupracovat s kolegy působícími na výrobní lince (operátoři, směnový mistři)
  • Obsluhovat měřící zařízení
  • Provádět interní audity dle potřeby

Požadavky

  • SOU/SŠ, nejlépe technické vzdělání
  • Alespoň rok praxe v kontrole kvality či na podobné pozici ve výrobním prostředí
  • Znalost měřících zařízení
  • Schopnost vytvářet a analyzovat statistiky
  • Smysl pro detail
  • Zodpovědnost
  • Analytické myšlení
  • Schopnost řešit problémy
  • Odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod časovým tlakem
  • Znalosti ISO, HACCP, BRC bude výhodou

Nabídka

  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 10% čtvrtletní bonus
  • Nadstandardní příplatky
  • Vánoční / dovolenkový bonus -> 50% základního platu s 25% splatným v červnu a 25% v prosinci
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
  • Stravenky 80,-Kč/den
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)
  • Nástup přímo pod firmu do kmene