Inženýr náhradních dílů

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Inženýr náhradních dílů.

Popis pozice

Cílem je zajištění dostupnosti náhradních dílů na skladě, objednávání náhradních dílů pro výrobní linky a řešení technických problémů na výrobních strojích.

Co bude náplní práce?

  • Správa skladu náhradních dílů
  • Nákup náhradních dílů pro sklad, výdej náhradních dílů
  • Sledování stavu zásob
  • Vyhledávání vhodných dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli v tuzemsku i zahraničí
  • Řešení technických problémů týkajících se strojů a zařízení v oblasti výroby
  • Technické problémy konzultovat s výrobci/subdodavateli
  • Vést technickou dokumentaci pro stroje a zařízení umístěné v továrně
  • Příprava náhradních dílů pro pravidelné opravy a generální opravy

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání - mechanické, technické zaměření
  • Alespoň 2 roky praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost číst v technických výkresech a dokumentaci
  • Praxe v nákupu náhradních dílů
  • Přehled o lokální síti dodavatelů
  • Komunikační dovednosti a týmová spolupráce
  • Dobré znalosti MS Office
  • Znalost SAP a CAD (výhodou)

Nabídka

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus ve výši 10% zákl. platu za 12 měsíců
  • Práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
  • Příplatek za svátek 200%
  • Vánoční / dovolenkový bonus 100% základní mzdy
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
  • Stravenky 120,-Kč/den
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)
  • Nástup přímo pod firmu do kmene