Instalatér

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: 30 - 40 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Popis pozice

  • Zajištění správné funkce hydraulických systémů ve výrobních strojích
  • Provádět údržbářské a opravné práce
  • Spolupráce se svářeči a mechaniky při opravě rozsáhlejších poškození
  • Účastnit se montážních prací a spouštění nových výrobních zařízení a hydraulických zařízení

Požadavky

  • Technické vzdělání
  • Praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí
  • Zkušenosti s údržbou a instalatérstvím (ideálně opravy průmyslových strojů a čerpadel)
  • Schopnost řešit problémy a jednat v obtížných situacích
  • Silné technické znalosti
  • Komunikační dovednosti
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Zkušenosti se svařováním výhodou

Nabídka

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Práce na ranní směnu
  • 25 dní dovolené
  • 10% čtvrtletní bonus
  • Vánoční / dovolenkový bonus - 50% základního platu s 25% splatným v červnu a 25% v prosinci
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
  • Stravenky 80,-Kč/den
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Firemní akce
  • Nástup přímo pod firmu do kmene