Mistr obrobny

Lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Vurmová Lucie

lucie.vurmova@hofmann-personal.cz

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní firmu se sídlem v Plzni hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Mistra obrobny.

Popis pozice

  • vedení týmu pracovníků na oddělení obrobny
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • zajištění plynulého chodu výroby
  • dohled nad plněním výrobního plánu
  • rozdělování pracovních úkolů, plánování směn
  • hodnocení, motivace podřízených
  • dohled nad dodržováním BOZP a PO na pracovišti

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání ve technickém oboru, ideálně strojírenství
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • zkušenosti s vedením podřízených
  • všeobecný strojírenský přehled
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • částečná znalost NJ výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabídka

  • zázemí stabilní zahraniční firmy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy a možnost dalšího vzdělávání
  • příplatek za noční směnu nad rámec zákona
  • a další výhody