Procesní/ průmyslový inženýr

Lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Vurmová Lucie

lucie.vurmova@hofmann-personal.cz

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Plzní, hledáme vhodné kandidáty na pozici PROCESNÍ/PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR/KA .

Popis pozice

Náplní Vaší práce bude:

  • nastavení a optimalizace výrobních procesů
  • layout pracovišť, analýza procesu
  • hledání úzkých míst a návrhy inovací
  • aplikace výsledků analýz v praxi, zavádění lean pricipů, 5S

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • znalost výrobních procesů ve strojírenství
  • zkušenosti se zaváděním lean principů výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • aktivní osobnost s inovativním přístupem
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabídka

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • jazykové a odborné kurzy
  • flexibilní pracovní dobu
  • zázemí stabilní zahraniční firmy