Seřizovač nástrojů pro CNC a soustruhy

Lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Vurmová Lucie

lucie.vurmova@hofmann-personal.cz

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Plzní, hledáme vhodné kandidáty na poziciSEŘIZOVAČ/KA NÁSTROJŮ PRO CNC A SOUSTRUHY.

Popis pozice

Náplní Vaší práce bude:

  • seřizování a příprava CNC strojů, upínacích přípravků a soustruhů pro výrobu
  • nastavení výrobního procesu, zajištění plynulého chodu výroby
  • spolupráce s obsluhou strojů a programátory
  • spolupráce při pravidelné strojní údržbě

Požadavky

  • vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • zkušenosti se strojním nasazením a nástrojovým upnutím
  • znalost technických výkresů
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabídka

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • jazykové a odborné kurzy
  • příplatek za noční směnu nad rámec zákona
  • zázemí stabilní zahraniční firmy