!! OPERÁTOR VÝROBY, až 30.000 Kč, SVOZ: Chomutov, Jirkov, Kadaň

Lokalita: Ústecký kraj (Klášterec nad Ohří)

Odměna: 20 - 30 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Nataliie Melnychenko

nataliia.melnychenko@hofmann-personal.cz

+420 739 570 246

Nástupní bonus až 6000 pro operátr/ky výroby v Klášterci nad Ohří.

Popis pozice

  • obsluha strojů
  • zpracování komponentů do automobilů
  • kontrola kvality výrobků
  • evidence

Požadavky

  • spolehlivost
  • praxe v Automotive výhodou

Nabídka

  • 3 směnný provoz
  • základní mzda 20.000 Kč
  • variabilní složka, až 4.000 Kč
  • nástupní bonus 6. 000 Kč (rozdělen na dvakrát)
  • příplatky za prostředí, až 4.000 Kč
  • příplatky (přesčas, směnnost, ...)
  • roční bonus
  • příspěvek na dopravu nebo SVOZ z Chomutova, Jirkova, Kadaně ZDARMA
  • závodní stravování
  • firemní a sportovní akce
  • 22 dní dovolené, po roce 25 dní
  • možnost kariérního růstu a vzdělávání