Tlumočník/Překladatel s AJ, 35 - 40 000 Kč, ubytování zdarma

Hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni s praxí z výrobních provozů a dobrou znalostí anglického jazyka, aby nám pomohl s koordinací zaměstnanců přímo v provozu u našeho zákazníka. Práce na dvě směny.

Popis pozice

Vaším úkolem bude:

  • organizace práce našich zaměstnanců-cizinců ve dvousměnném provozu,
  • tlumočení a překlady na pracovišti
  • případné balící činnosti společně s týmem zaměstnanců (když jsou všichni zapracovaní)
  • plánování směn, komunikace s mistry,
  • řešení běžných organizačních záležitostí - vysvětlení práce, organizace činnosti jednotlivých zaměstnanců, zaškolení,

Požadavky

  • zkušenosti z provozu (výroba, sklady apod.)
  • ochotu pracovat na dvě směny,
  • SŠ vzdělání,
  • AJ komunikativní
  • aktivní řidič (sk. B),
  • samostatnost, rozhodnost a schopnost aktivně řešit vzniklé situace.

  • zázemí zavedené stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu,
  • zajímavá mzda,
  • mobilní telefon k soukromému užívání,
  • 25 dnů dovolené,
  • věrnostní bonusy.

Vaše kontaktní osoba

Lucie Persichová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.