Strojní mechanik (m/ž) - cca 40.000 Kč v čistém

Hledáme parťáka! Rádi bychom našli dalšího kolegu, co umí vzít za pořádnou práci na údržbě. Nebojí se práce na fréze, soustruhu, ale ani manuálních oprav.

Popis pozice

• Zajistit celkovou údržbu strojů vč. dodržování preventivních údržeb

• Opravovat a zkoušet zařízení dle specifikací

• Demontovat vadné nástroje, sestavit, opravit nebo vyměnit vadné součásti

• Zkontrolovat přesnost a kvalitu hotových dílů, nástrojů nebo podsestav

• Číst a interpretovat technické výkresy a specifikace

• Používat a udržovat příslušné měřící přístroje a normy

• Schopnost používat frézky a soustruhy

• Zajistit pravidelný servis a řešení problémů týkajících se strojů

• Pomáhat operátorům ohledně provozu strojů a jejich částí

Požadavky

• Odborné technické vzdělání

• Praxe z výrobního/průmyslového prostředí výhodou

• Zkušenosti s mechanikou, údržbou, opravami včetně analýzy poruch

• Umět číst a interpretovat technické výkresy a specifikace

• Zkušenosti s údržbou výrobních zařízení, s obsluhou fréz, soustruhu

• Zkušenost s obsluhou tlakových nádob, nízkotlakých kotlů a plynových zařízení

• Základní zkušenost se svářením elektroda a CO2 a obsluhou pracovních plošin

• VZV průkaz výhodou

• Znalost MS Office

• Komunikační dovednosti, týmovost, organizační schopnosti

• Ochota práce na 12 hod. směny v nepřetržitém provozu

Nabídka

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou

• Zajímavé platové ohodnocení ( cca 40.000 Kč v čistém).

• Měsíční bonus

• Nadstandardní příplatky za noční, práci o víkendu a ve svátek (svátek 200%)

• 13. plat

• Příspěvek na dopravu (3,5 Kč/km)

• Věrnostní a měsíční docházkový bonus

• Stravenky 150 Kč / směna

• 750 Kč / měsíc - příspěvek na zdraví, sport a kulturu / Multisport karta

• 5 týdnů dovolené

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Sezónní benefity – vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky, firemní akce

• Nástup možný ihned přímo pod firmu do kmene

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.