Přípravář dřevovýroby

Lokalita: Moravskoslezský kraj (Ostrava)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Pavlína Štípalová

pavlina.stipalova@hofmann-personal.cz

Popis pozice

  • Oslovujeme všechny kandidáty, kteří mají rádi práci v zakázkové dřevovýrobě.
  • Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude zodpovědný za konstrukční zpracování dřevěných prvků zejména interiérové výroby.
  • Budete zodpovídat za zavádění výrobků do výroby.
  • Detaily budete řešit napřímo s našimi zaměstnanci ve výrobě, se kterými budete hledat finální řešení výroby.
  • Pokud máte rádi kreativní práci, tak se můžete těšit na maximální podporu všech kolegů z ostatních oddělení.
  • Jako správný technik se zaměřením na detail budete mít kompetenci optimalizovat náklady společnosti při výrobě.

Požadavky

  • Vzdělání dřevozpracujícího zaměření je vstupenka do firmy
  • Neobejdete se bez čtení technické dokumentace
  • Jestli rádi komunikujete anglicky, tak máte výhodu
  • Praxe na podobné pozici v oblasti dřevovýroby
  • Znalost materiálu z dřevovýroby
  • Znalost práce v Autocadu výhodou
  • Vyrábíme na klíč, proto hledáme samostatného kolegu s citem pro detail s logickým a technickým přemýšlením

Nabídka

  • dlouhodobou spolupráci
  • těší se na vás příjemný a mladý kolektiv
  • pružná pracovní doba
  • 13. a 14. mzda
  • 5 dní volna pro návštěvu lékaře (sickday)
  • zázemí zavedené české moderní společnosti
  • možnost profesního a odborného růstu