KOORDINÁTOR S AJ

Lokalita: Praha hl.m.

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Kateřina Zázvorková

katerina.zazvorkova@hofmann-personal.cz

+420 702 229 668

Hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni s dobrou znalostí anglického jazyka, aby nám pomohl s koordinací našich zaměstnanců v provozu u našeho zákazníka. Třísměnný provoz v logistice.

Popis pozice

  • organizace práce našich zaměstnanců-cizinců v provozu
  • plánování směn, komunikace s mistry
  • řešení běžných organizačních záležitostí
  • vysvětlení práce, organizace činnosti jednotlivých zaměstnanců
  • zaškolení, podpora pro zaměstnance v každodenních činnostech

Požadavky

  • zkušenosti z provozu (výroba, sklady apod.)
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • SŠ vzdělání
  • AJ aktivně - denní komunikace se zaměstnanci
  • ČJ na úrovni rodilý mluvčí
  • aktivní řidič (sk. B)
  • samostatnost, rozhodnost a schopnost aktivně řešit vzniklé situace

  • zázemí zavedené stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu
  • zajímavá mzda, mobilní telefon k soukromému užívání
  • 25 dnů dovolené, věrnostní bonusy