Technolog senior

Lokalita: Karlovarský kraj (Ostrov)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

marcela.zezulova@hofmann-personal.cz

+420 731 410 280

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Ostrově

Popis pozice

  • řízení a koordinace činností spojených s náběhem nové výroby
  • definice parametrů technologických postupů, kusovníků a kalkulací pro jednotlivé produkty
  • optimalizace stávajících výrobních procesů s cílem zvyšování efektivity práce
  • spolupráce s výrobou, logistikou a dalšími odděleními

Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro)
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • praxe ve výrobě kabelových svazků výhodou
  • předchozí zkušenosti na srovnatelné pozici
  • znalost MS Office, SAP výhodou

Nabídka

  • motivující platové ohodnocení
  • měsíční prémie a odměny
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hod./týden
  • vánoční bonus
  • 2 dny dovolené navíc
  • možnost závodního stravování i stravenek zároveň
  • možnost dalšího vzdělávání a školení