Vedoucí směny

Lokalita: Karlovarský kraj (Sokolov)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

marcela.zezulova@hofmann-personal.cz

+420 731 410 280

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v okrese Sokolov

Popis pozice

  • vedení pracovníků textilní výroby na přidělené směně
  • plánování výroby
  • rozdělování práce
  • kontrola práce podřízených
  • zodpovědnost za dodržování pořádku a bezpečnosti práce
  • zodpovědnost za provozuschopnost šicích strojů

Požadavky

  • praxe v textilní výrobě
  • schopnost šít a znalost šicích strojů
  • orientace v technologických postupech a výkresech
  • organizační schopnosti a samostatnost
  • zkušenosti s vedením týmu a práce s lidmi velkou výhodou
  • odolnost vůči stresu
  • flexibilita
  • znalost NJ výhodou, ale není podmínkou

Nabídka

  • práce v 2 směnném provoze
  • stravenky v hodnotě 100,-Kč/den plně hrazené firmou
  • příspěvek na penzijní připojištění až 2.000,- Kč/měsíc
  • 10 % příplatek za odpolední směnu
  • 25 dnů dovolené
  • nadstandardní roční odměny