Specialista BOZP a PO - Ústecký kraj

Lokalita: Ústecký kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Šárka Marcilisová

sarka.marcilisova@hofmann-personal.cz

+420 607 015 581

Popis pozice

  • Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu
  • Implementace směrnic BOZP a PO
  • Kontrola pracovišť, zpracování dokumentace
  • Práce na projektech BOZP a PO
  • Podíl na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
  • OZO BOZP dle zák. 309/2006 sb.
  • OZO BOZP PO (TPO) dle zák. 133/1985 sb.
  • Praxe v BOZP a PO ve výrobní společnosti
  • ŘP sk. B
  • AJ výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Praxe v oblasti ochrany životního prostředí výhodou

Nabídka

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost samostatně plánovat svoji práci
  • 13. a 14. plat
  • Stravenky
  • Notebook
  • Služební auto i pro soukromé účely