Operátor/ka ve výrobě - svozy i z Ostravy!

Lokalita: Moravskoslezský kraj (Kopřivnice/ Rožnov p.R.)

Odměna: 19 - 24 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Alexandra Nováková

alexandra.novakova@hofmann-personal.cz

+420 601 380 135

Nyní mimořádná odměna 18.000,- pro prvních 50 pracovníků z Čech, kteří nastoupí na pozici Operátor/ky výroby. Částka bude vyplácena během prvních 3 měsíců (3x6.000).

Staňte se součástí týmu stabilní německé společnosti s historií a rodinnou tradicí. Předchozí zkušenosti ve výrobních společnostech není nutná - vše Vám ukážeme a naučíme.

Popis pozice

  • montáž komponentů pro automobily prémiových značek

Požadavky

Koho hledáme:

  • spolehlivé a motivované pracovníky starší 18 let s ochotou pracovat ve směnném provozu
  • nutná manuální zručnost
  • dodržování výrobních a kvalitativních plánů
  • schopnost řešení problémů během montážního procesu

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • základní mzdu, výkonnostní prémie a příplatky za práci ve svátky a o víkendu
  • dotované stravování z domácí kuchyně (25,-Kč, polévka, hl. jídlo a salát)
  • autobusové svozy nebo příspěvek na dopravu
  • vlastní lékař, fyzioterapeut a psychologické poradenství
  • volnočasové a sportovní aktivity (music day, fotbalové turnaje, volejbal, hokej, ski day, turistika...)