Finanční analytik/analytička

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Popis pozice

Co bude hlavní náplní Vaší práce?

  • Sledování a analýzy změn cen, jak na straně nákupu, tak na straně prodeje
  • Denní analýza a vyhodnocování dat
  • Identifikace nepotvrzených odchylek a nesrovnalosti (např. cenové odchylky) a ty aktivně řešit
  • Spolupráce s logistickým a účetním oddělením, popř. dalšími odděleními napříč společností
  • Systematická a pravidelná urgence zákazníka ohledně nesrovnalostí na jeho straně
  • Vytváření reportů, zodpovědnost za kompletní controlling svěřené oblasti
  • Spolupráce s ostatními kolegy oddělení na měsíční závěrce, při SOX kontrolách a auditech

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání (ideálně ekonomického zaměření)
  • 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Logické uvažování, schopnost myslet analyticky a systematicky
  • Výborná znalost práce na PC - MS Office (excel), SAP
  • Schopnost efektivně komunikovat, samostatnost, zodpovědnost

Nabídka

  • Motivační platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
  • Firemní společenské akce
  • Přátelský kolektiv a další výhody
  • Nástup přímo pod firmu do kmene