Montážní dělník

Lokalita: Moravskoslezský kraj (Ostrava)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Alexandra Nováková

alexandra.novakova@hofmann-personal.cz

+420 601 380 135

Hledáme manuálně zručné dělníky pro montáž komponentů v automotive s ochotou pracovat v 3 směnném provozu, šikovní absolventi bez praxe jsou vítáni.

Popis pozice

montáž komponentů pro automobily světových značek
práce v 3 směnném provozu
dodržování plánů výroby i kvality
schopnost řešit potíže v průběhu montážního procesu

Požadavky

  • spolehlivost a dobrou pracovní morálku
  • nutná manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zdravotní stav bez omezení
  • chuť pracovat a fungovat v týmu
  • předchozí praxe z výroby není nutná

Nabídka

  • fixní mzda od 19 000 Kč dle pracovních zkušeností
  • příplatky za přesčas 30 % z průměrné mzdy
  • příplatky za noční 15 % z průměrné mzdy
  • příplatky za práci o víkendu
  • měsíční prémie až 2 000 Kč
  • roční bonus až do výše základní mzdy
  • příspěvek na stravování (100 Kč stravenky)
  • 5 týdnů dovolené