Strategický nákupčí

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Staňte se součástí významné zahraniční výrobní společnosti na Tachovsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Strategický nákupčí.

Popis pozice

  • Nastavování strategických cílů a vztahů s dodavateli jednotlivých komodit
  • Rozvoj stávajících a nových dodavatelů dle firemních standardů
  • Kontrola a hodnocení kvality a dodací spolehlivosti subdodavatelů a navrhování zlepšovacích mechanismů ke splnění firemních potřeb
  • Nastavení plánů rozvoje pro dodavatele v souladu s interními potřebami a ostatními kolegy z nákupu
  • Rozvoj dodavatelů z hlediska řízení nákladů, inovací a tržního rozvoje
  • Podpora začlenění dodavatelů do vývoje nových produktů tak, aby dodavatelé přispěli k optimalizaci výrobního řetězce a materiálových nákladů
  • Sledování a report trendů a vývoje v dodavatelském sektoru, řízení rizik spojených s dodavateli
  • Vyhledávání nových potenciálních dodavatelů

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Víceletá zkušenost z výrobní společnosti, z pozice strategický nákupčí (ideálně nákup materiálu jako je plech, hydraulika apod.)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Znalost programu SAP (nutná podmínka)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušený komunikátor v komplexní organizaci

Nabídka

  • Práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příležitost pracovat ve firmě s pokročilými technologiemi
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Intenzivní vzdělávání v jazycích a oboru
  • Dotované stravování
  • Cafeterie - Flexipass
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Nástup přímo pod firmu do kmene