Skladník/Manipulant

Lokalita: Liberecký kraj (Jablonec nad Nisou)

Odměna: 22 - 24 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Lenka Medková

lenka.medkova@hofmann-personal.cz

+420 601 575 353

Hledáme skladníka do Jablonce nad Nisou.

Popis pozice

  • Obsluha výrobních linek pomocí VZV
  • Příjem zboží, expedice (v případě potřeby)
  • Nakládka, vykládka kamionů (v případě potřeby)
  • Dodržování FIFA
  • Pracovní doba dle domluvy - 2 směnný provoz, 3 směnný provoz, 12 hod. směny

Požadavky

  • Praxe s obsluhou manipulační techniky ves skladu
  • Pečlivost
  • Spolehlivost

Nabídka

  • Nástup přímo do kmene
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Možnost práce přesčas
  • Příplatky za odpracované roky
  • Profesního vzdělávání a kariérního růstu
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
  • Příspěvek na narození dítěte 2.000,- Kč
  • Příspěvek na zdraví 600,- Kč
  • Multisport karta
  • Další prémie a benefity