Elektrikář

Elektrikář

Hledáme šikovného Elektrikáře - Údržbáře pro společnost, která se zabývá výrobou pohonných hmot v Evropě. Hlavní náplní Vaší pracovní činnosti bude údržba stávajícího majetku a technologií.

Popis pozice

  • Elektroúdržba výrobních linek a zodpovědnost za jejich technický stav
  • Elektroúdržba nevýrobního zařízení závodu
  • Běžná denní údržba elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba
  • Instalace kabeláže pro nová MaR řešení
  • Občasné elektroinstalační práce
  • Řešení aktuálních poruch ve výrobě

Požadavky

  • SOU, SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • vhodné i pro absolventy bez praxe, praxi i kvalifikaci možno získat u nás
  • ŘP skupiny B
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • ochota učit se novým věcem

Nabídka

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Práci na směny (7:00 – 15:00, 14:00 – 22:00)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days ročně
  • Lístky do bazénu, sauny a posilovny
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč, na které zaměstnanci nic nedoplácí
  • Možnost firemního ubytování (mezi směnami)
  • Možnost navštěvovat kurzy AJ
  • 13. plat, věrnostní bonus

Vaše kontaktní osoba

Petra Stančevová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.