Samostatná hlavní účetní

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Staňte se součástí významné výrobní společnosti na Stříbrsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Samostatná hlavní účetní.

Popis pozice

V malém týmu finanční účtárny budete zodpovědný za:

  • komplexní vedení účetnictví
  • kontrolu správnosti účtování dle platné legislativy a vnitřních směrnic
  • kontrolu účtovaných dokladů
  • zpracovávaní přijatých a vystavených faktur, bankových výpisů
  • účtování pokladny a cestovních náhrad
  • vedení evidence majetku
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • tvorbu dohadných položek
  • inventury účtů
  • měsíční reporting pro konsolidovanou závěrku
  • přípravu a kontrolu podkladů pro přiznání k DPH, souhrnného a kontrolního hlášení
  • spolupráci a komunikaci s auditory, daňovými poradci
  • reporty pro vedení společnosti
  • přesah do mezd - zpracování mezd a mzdové agendy v případě nutnosti zástupu

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti na seniorní pozici ve financích (např. hlavní účetní)
  • všeobecnou znalost problematiky účetnictví, daní a mezd, IFRS
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • znalost SAP
  • logické analytické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost, důslednost a pečlivost
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabídka

  • zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení
  • práci ve stabilním nadnárodním koncernu s možností čerpání zkušeností ze zahraničí
  • pestrou pracovní naplň
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování
  • jazykové vzdělávání
  • nástup přímo pod firmu do kmene