Specialista technologie (auto, velmi dobré platové ohodnocení)

Lokalita: Plzeňský kraj (Klatovy)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

marcela.zezulova@hofmann-personal.cz

+420 731 410 280

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem na Klatovsku

Popis pozice

  • analýza výrobních procesů, identifikace možných zlepšení a návrh plánu na jejich implementaci
  • zavádění nových výrobních procesů a změna stávajících s cílem dosažení vyšší produktivity
  • zaměření na technologický rozvoj (zejména vstřikovací a montážní technologie)
  • zavádění principů štíhlé výroby
  • výběr dodavatelů kooperací
  • účast při plánování a provádění investic
  • účast na mezinárodních konferencích a veletrzích

Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá znalost AJ nebo NJ
  • znalost procesů vstřikování plastů
  • zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů
  • školení Six Sigma výhodou
  • znalosti Lean management / Kaizen výhodou
  • komunikativní a motivovaná osobnost
  • analytické myšlení se zaměřením na proces
  • pragmatické uvažování
  • odolnost vůči stresu
  • sebevědomí a schopnost přesvědčit ostatní

Nabídka

  • zázemí ekonomicky zdravé a velmi dynamické společnosti
  • přátelský a otevřený tým
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • možnost dalšího vzdělávání
  • k dispozici služební automobil
  • velmi dobré platové podmínky
  • ochota hradit náklady spojené s ubytováním v místě výkonu práce
  • možnost flexibilního rozložení pracovní doby (práce PO - Čt)