Obsluha výrobní linky(m/ž), Suchdol nad Lužnicí, strav. paušál

Popis pozice

  • práce ve výrobě
  • obsluha a seřizování výrobní linky
  • korekce programů
  • kontrola prvotní kvality výrobků
  • dodržování standardů.

Požadavky

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu či 4 směnném provozu(2 dny 12 hodin ranní, 2 dny 12 hodin noční a 4 dny volno)
  • manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • zkušenosti s programem SAP výhodou

Nabídka

  • příplatek  za odpolední směnu
  • 3570,-Kč/měsíc - bonus za práci bez absencí
  • stravenkový paušál za jednu odpracovanou směnu 99,40,-Kč/směnu
  • unišeky
  • v případě dojíždění z větší vzdálenosti příspěvek na dopravu

Vaše kontaktní osoba

Soňa Maršálková

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.