Vedoucí projektů

Lokalita: Plzeňský kraj (Rokycany)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

marcela.zezulova@hofmann-personal.cz

+420 731 410 280

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v blízkosti Plzně, hledáme vedoucího projektů

Popis pozice

  • řízení výrobních projektů pro automotive zákazníky ve dvou závodech (ČR a SRN)
  • koordinace projektového týmu
  • komunikace s vývojovým oddělením a dalšími odděleními závodů

Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání strojní
  • zkušenosti v oblasti automotive a zpracování plastů, ideálně vstřikování plastů
  • zkušenosti s řízením projektů
  • aktivní znalost ČJ a NJ nutností
  • flexibilita, ochota k častému cestování
  • týmovost, smysl pro zodpovědnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz "B"

Nabídka

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příležitost účastnit se na mezinárodních projektech
  • motivující platové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • dodatková dovolená
  • dotované stravování a nápoje na pracovišti
  • a další benefity