Administrativně technický pracovník - pracovnice

Lokalita: Jihočeský kraj (České Budějovice)

Odměna: 25 - 28 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Dana Melhubová

dana.melhubova@hofmann-personal.cz

+420 739 593 739

Administrativně technický pracovník - pracovnice do Českých Budějovic

Do menší strojírenské firmy v Českých Budějovicích hledáme administrativní pracovnici / pracovníka na pozici podpory vedení

Popis pozice

Náplň práce:

  • administrativní podpora vedení a obchodního oddělení
  • příprava nabídek pro výběrová řízení
  • komunikace se zákazníky
  • administrativa a vedení skladových zásob
  • administrativa BOZP, certifikací a auditů

Požadavky

  • ukončení středoškolské vzdělání
  • znalost německého jazyka
  • AJ výhodou
  • znalost Word a Excel
  • loajalita
  • zodpovědnost

Nabídka

  • různorodá práce na 1 směnu
  • příjemný kolektiv
  • služební telefon
  • služební notebook
  • příspěvek na stravování
  • prémie k základnímu platu