Technicko - obchodní referent - junior

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Lenka Medková

lenka.medkova@hofmann-personal.cz

+420 601 575 353

Popis pozice

  • zodpovědnost za administrativní činnosti údržby (objednávky, příjemky, výdejky),
  • sledování termínů revizí a jejich objednávání,
  • archivace provozních deníků k zařízení,
  • evidence majetku (zařazovací a vyřazovací protokoly),
  • evidence ND ve skladech,
  • archivace dokumentů do elektronické podoby a třídění do složek,
  • specifikace ND,
  • koordinace externích firem,
  • jednání s dodavateli náhradních dílů, služeb a prací,
  • komunikace a reporting vedení.

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru,
  • praxe v oboru minimálně 3 roky na obdobné pozici,
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost,
  • flexibilitu a aktivní přístup.

Nabídka

  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity,
  • finanční příplatky za překročení výrobního plánu,
  • stravenky bez doplatku,
  • práci v moderním výrobním podniku,
  • možnost firemního ubytování,
  • nástupní mzda: od 26 000,- Kč; dle praxe a zkušeností s možností navýšení po zaučení.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích