Přípravář nástrojů / Seřizovač plastů MIMO automotive

Lokalita: Liberecký kraj (Sutice)

Odměna: 26 - 28 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Lenka Medková

lenka.medkova@hofmann-personal.cz

+420 601 575 353

Pro našeho klienta, který je dlouhodobě úspěšný v oblasti strojírenství, hledáme šikovného Přípraváře a zároveň i Seřizovače vstřikolisů.

Popis pozice

  • seřizuje vstřikolisy dle návodek
  • vytváří programy a návodky na vstřikolisy
  • během výroby zapisuje parametry a zdůvodňuje případné odchylky
  • má zodpovědnost za svěřené stroje a periferie
  • předkládá návrhy na opravy strojů
  • provádí průběžnou údržbu forem

Požadavky

  • SOU obor seřizovač, strojní zámečník nebo nástrojař
  • seřizování vstřikolisů ENGEL, ARBURG výhodou
  • čtení strojní technické dokumentace
  • řidičský průkaz "B"
  • průkaz řidiče VZV
  • pečlivost, spolehlivost

Nabídka

  • mzda dle praxe a zkušeností
  • 3 směnný provoz, 12 hodinové směny
  • nástup přímo do kmene
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • zaměstnanecké benefity