Statistik v oddělení kvality

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Do oddělení kvality hledáme statistika, který se domluví anglickým jazykem.

Popis pozice

Co bude náplní práce?

  • Správa měřících zařízení a systémů
  • Sběr, analýza a interpretace statistický dat
  • Denní kontrola správnosti statistických údajů
  • Reporting
  • Zajišťování školení v oblasti statistiky a měřících přístrojů
  • Periodická údržba měřících přístrojů a správa náhradních dílů
  • Podpora kontrolorů kvality

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém nebo technologickém směru
  • Praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí (např. z pozice QC statistik, analytik kvality, inženýr kvality, kvality specialista)
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (B2)
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Znalost systému SAP
  • Předchozí zkušenost s metrikami kvality a reportováním
  • Analytické myšlení
  • Certifikát interního auditora (ISO 9001, HACCP, BRC) bude velkou výhodou
  • Znalost programů Minitab a SPC EXplorer bude výhodou

  • Zajímavé finanční ohodnocení + roční bonus 10% ze zákl.mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
  • 10% čtvrtletní bonus
  • Příplatek za svátek 100%
  • Vánoční / dovolenkový bonus 100% základní mzdy
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
  • Jednorázový bonus 8000Kč za odpracování 1 roku u společnosti
  • Stravenky 120,-Kč/den
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup přímo pod firmu do kmene