Team leader technické podpory prodeje

Lokalita: Liberecký kraj (Liberec)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Lenka Medková

lenka.medkova@hofmann-personal.cz

+420 601 575 353

Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného kolegu v oblasti obchodu s technickými znalostmi.

Popis pozice

  • kompletní příjem zákaznických objednávek,
  • zodpovědnost za průběh zakázek v interní výrobě,
  • komunikace se zákazníkem,
  • individuální řešení technických požadavků zákazníka,
  • komunikace s firemním vývojem (také i v zahraničí),
  • vedení 5ti členného týmu.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • praxe v technicko - obchodní oblasti,
  • zkušenosti s výrobou tzv. "na míru",
  • zkušenosti s vedením menšího týmu,
  • znalost IS Dynamics výhodou,
  • komunikativní znalost AJ,
  • flexibilitu a aktivní přístup.

Nabídka

  • zajímavá mzda otevřená k diskusi,
  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity,
  • finanční příplatky za překročení výrobního plánu,
  • stravenky bez doplatku,
  • práci v moderním výrobním podniku,
  • nástup možný ihned.