Industrial IT Engineer - příležitost pro absolventy VŠ, popř. studenty

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Popis pozice

  • spolupráce na vývoji a implementaci provozních konceptů pro IT systémy ve výrobním prostředí (SCADA, MES, SAP)
  • implementace zavádění současných a nových softwarových aplikací do produkčního prostředí
  • budování a správa síťové infrastruktury
  • správa databází
  • nezávislé zpracování požadavků

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních technologií (4. nebo 5. ročník magisterského studia, popř. čerstvý absolvent)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • schopnost pracovat samostatně, schopnost komunikovat a pracovat v týmu
  • pečlivost, spolehlivost
  • technické dovednosti
  • dobrá znalost SQL a virtualizačních prostředí (VMware)
  • C++ , C#, .NET, PHP
  • RestAPI
  • Visual Basic, VB script
  • Lua script
  • Linux/Crone script
  • správa automatického zálohování PLC
  • QR/datamatrix code
  • OPC UA protokol - ideálně
  • CAN a FlexRay protokoly – ideálně
  • výhodou zkušenosti v IT z výrobního prostředí (SAP, MES, SCADA)

Nabídka

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • příspěvek na dojíždění - od 30 Kč/den (dojíždění do 10 km) do 195 Kč/den (dojíždění nad 61 km)
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie - příspěvek na zdraví, kulturu a sport
  • odměny za věrnost firmě

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.