Sales Manager - Praha, Střední Čechy, Východní Čechy, Lib.kraj

Do našeho interního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Business Development Managera pro Prahu, Střední Čechy, Východní Čechy a Severní Čechy

Popis pozice

  • samostatná obchodní činnost ve svěřené oblasti, péče o potenciální zákazníky, rozvíjení portfolia
služeb
  • návrh obchodní strategie a dozor nad jejím dodržováním
  • vytváření a sledování nových obchodních příležitostí
  • vytváření a udržování dobrých vztahů se stávajícími a potenciálními zákazníky
  • obchodní administrativa
  • projektová činnost

Požadavky

  • SŠ vzdělání, znalost prostředí personální
agentury výhodou
  • aktivní znalost AJ nutností
  • praxe v obchodní nebo manažerské činnosti
  • pokročilá znalost MS Office (Word, Excel,
PowerPoint)
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabídka

  • mzda po dohodě - dle znalostí profese a praxe
  • jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost profesního rozvoje
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • stravenky v hodnotě 115Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • multipass karta
  • jazykové vzdělávání s dotací 80% částky

Vaše kontaktní osoba

Lucie Persichová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.