Skladník - řidič VZV (m/ž)

Hledáme šikovné řidiče a řidičky VZV.

Popis pozice

  • Obsluha ručního manipulačního, elektrického nebo vysokozdvižného vozíku, retraku
  • Zajištění vykládky a řádného naskladnění materiálu
  • Výdej materiálu do výroby

Požadavky

  • Zkušenost s obsluhou VZV, retraku, manipulačního vozíku nebo VNA techniky by bylo velkou výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (týden ranní, týden odpolední, týden noční)

  • Měsíční prémie ve výši až 5.500,- Kč (nenároková složka mzdy)
  • Věrnostní prémie (po 1 odpracovaném roce, začínají na částce 7000,- Kč a každoročně se navyšuje
  • Závodní stravování
  • Balíčky – Vánoce, Velikonoce, vitamínové balíčky, jubilea
  • Bezplatná autobusová doprava
  • Možnost kariérního posunu a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Nástup přímo pod firmu do kmene

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.