Kvalitář - zákaznická kvalita s NJ

Hledáme zájemce o pozici inženýra zákaznické kvality. Budete potřebovat dobrou znalost německého jazyka, umět pracovat na PC a být ochoten/ochotna na sobě pracovat a zdokonalovat se.

Popis pozice

  • Komunikace se zákazníky
  • Péče o specifické projekty
  • Zastřešování zákaznických reklamací
  • Posuzování a vyhodnocování rizik pomocí kvalitářských nástrojů
  • Různorodé činnosti od podpory běhu projektu ve výrobě po setkání se zákazníkem při řešení neshod
  • Komunikace s odděleními napříč závodem (výroba, logistika, příprava výroby, ..)
  • Operativní zajištění požadavků na výrobek a na proces výroby v oblasti jakosti
  • Spoluúčast při přípravě kontrolních plánů a návodek
  • Detailní analýza chyb, 8D Reporty, interní program XPERT
  • Účast při auditech

Požadavky

  • SŠ vzdělání s maturitou, ideálně technického nebo ekonomického směru
  • Praxe v oboru technik kvality, inženýr kvality
  • Velmi dobrá znalost německého jazyka PODMÍNKOU
  • Znalost práce na PC - hlavně MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabídka

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na ranní směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Věrnostní odměny
  • Kvartální bonusy
  • Závodní stravování
  • Penzijní pojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup přímo pod firmu do kmene

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.