Quality Engineer - interní procesy

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Popis pozice

  • spolupráce na řízení a chodu přidělených interních procesů z hlediska kvality v rámci širšího týmu
  • vyhodnocování způsobilostí interních procesů
  • zjišťování příčin a nápravných opatření interně reklamovaných dílů
  • spolupráce s ostatními odděleními při zjišťování příčin a definování opatření
  • spolupráce na snižování interní zmetkovitosti v rámci širšího týmu
  • spolupráce na převzetí procesů z projektové fáze do sériové fáze

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost čtení technické dokumentace
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • znalost MS Office
  • zkušenost z automotive
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat na krátké služební cesty
  • týmovou spolupráci
  • znalost IATF 16 949, VDA 6.3 výhodou

Nabídka

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • příspěvek na dojíždění - od 30 Kč/den (dojíždění do 10 km) do 195 Kč/den (dojíždění nad 61 km)
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie - příspěvek na zdraví, kulturu a sport
  • odměny za věrnost firmě
  • náborový bonus

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.