Průmyslový inženýr

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Popis pozice

  • analýza výrobních linek s cílem zefektivnění
  • vypracování podkladů pro automatizaci
  • koordinace integrace automatizace v závodě
  • testování automatizačních projektů
  • komunikace s evropskou centrálou v rámci projektů
  • komunikace s interními, lokálními, externími dodavateli
  • spolupráce napříč odděleními v rámci projektu
  • přejímky u dodavatele

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost CAD systému 2D, 3D sestavy
  • znalost nástrojů FTA, FMEA, LEAN, Six Sigma
  • znalost čtení technické dokumentace
  • PC znalosti (MS Office)
  • aktivní angličtinu pro každodenní komunikaci
  • technické dovednosti (manuální zručnost)
  • analytické schopnosti
  • samostatnost

Nabídka

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • příspěvek na dojíždění - od 30 Kč/den (dojíždění do 10 km) do 195 Kč/den (dojíždění nad 61 km)
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie - příspěvek na zdraví, kulturu a sport
  • odměny za věrnost firmě
  • náborový bonus

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.