Vedoucí výroby na lakovně (m/ž)

Máte zkušenost z vedoucí pozice a znalosti v oblasti technologie lakování a montáže?
Právě obsazujeme pozici Vedoucí výroby pro oddělení lakovny. Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis.

Popis pozice

  • Vedení a zodpovědnost za výrobní oblast lakovny
  • Zajišťovat hospodárnost výrobních procesů a jejich trvalé zlepšování
  • Výběr personálu a plánování směn
  • Sledovat a zajišťovat dodržování výrobních termínů podle potřeb výroby a zákazníků
  • Optimalizovat výrobní činnosti
  • Zlepšovat a koordinovat stávající výrobní procesy (průběh a zpracování zakázky)

Požadavky

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru nebo praxe v oblasti lakovny
  • Víceleté odborné zkušenosti v oblasti technologie lakování a montáže, nejlépe v automobilovém průmyslu
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků, znalost štíhlé výroby a uživatelské znalosti PC - SAP a MS-Office
  • Předpoklady k výkonu vedoucí funkce
  • Spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, týmovost
  • Dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem

Nabídka

  • Dobré finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou a vánoce (13.plat)
  • Výkonnostní prémie, osobní ohodnocení
  • Stravenky nebo plně hrazené stravné
  • Prémie za docházku
  • Nástup přímo do kmene firmy

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.