Pracovník do výroby - Vejprnice

Pro našeho významného klienta hledáme nové šikovné pracovníky.
Vyučení v oboru truhlář, tesař, zedník výhodou, není podmínkou.

Požadujeme

  • ochota pracovat na směny
  • spolehlivost
  • manuální zručnost - zejména při práci s různým druhem nářadí
Nabízíme
hrubá mzda ve směnném provozu je od Ø 32 500 - Ø 34 500 Kč
A k tomu ještě:

Dovolenou 25 až 28 dní ročně
Prémie na dovolenou až 18.000 Kč
Prémie na Vánoce až 18.000 Kč
Denně 100 Kč až 150 Kč plně hrazené stravenky
Náborový příspěvek do 31. 12. 2022 ve výši 12.000 Kč
Příplatek na dojíždění / příspěvek na dopravu
Perspektivní práci v profesionálním týmu a další výhody

Popis pozice

Vaše úkoly ve výrobě:

  • výroba stěnových prvků na bázi dřevěné rámové konstrukce
  • připevnění zateplovacího systému
  • přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců zabudovávání oken, dveří a rolet

Požadavky

Nabídka

Hrubá mzda ve směnném provozu je od Ø 32 500 - Ø 34 500 Kč

Vaše kontaktní osoba

Martin Kozák

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.