HR Business Partner

Hledáte novou příležitost v oblasti personalistiky? Staňte se součástí významné zahraniční společnosti a uplatněte své zkušenosti na pozici HR Business Partner.

Popis pozice

  • organizace a vedení výběrových řízení, nábor nových pracovníků (inzerce, spolupráce s personálními agenturami, shromažďování údajů o uchazečích, předvýběr uchazečů, pohovor)
  • zajištění HR aktivit potřebných pro nástup a zaškolení nových pracovníků v souladu s českou legislativou a požadavky společnosti
  • prezentace výsledků managementu
  • aktivně se podílí na vytváření a zavádění funkčních koncepcí HR procesů a oblasti hodnocení, odměňování, motivace a stabilizace pracovníků
  • spolupráce při zavádění HR procesů se sesterským závodem a centrálou
  • dohled nad pracovně-právními předpisy
  • řízení a organizování systému školení a zdravotních prohlídek, vedení evidence
  • zajištění informovanosti v rámci celého závodu
  • zajištění funkčních smluvních závazků s externími poskytovateli služeb v oblasti HR (personální agentury apod.)

Požadavky

  • znalost personalistiky, orientace v pracovním právu, zákoník práce, zákon o zaměstnanosti
  • podrobná znalost všech HR procesů a přehled o aktuálních trendech, zkušenosti s náborem, znalost motivačních systémů
  • zkušenosti s přípravou mezd, zkušenosti s náborem
  • komunikativní znalost AJ
  • práce na PC – MS Office
  • organizační a koordinační dovednosti

Nabídka

  • práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce
  • intenzivní vzdělávání v jazycích a oboru
  • dotované stravování
  • Cafeterie - Flexipass
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • nástup přímo pod firmu do kmene

Vaše kontaktní osoba

Marika Špringlová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.