Produkcja części samochodowych - blisko granicy - bez znajomości języka

Zatrudnimy odpowiedzialnych pracowników w zakładzie naszego kluczowego klienta – lidera na rynku w projektowaniu i produkcji foteli samochodowych, systemów ogrzewania, klimatyzacji, silników elektrycznych oraz bocznych i tylnych zamków dla samochodów.

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: Kopřivnice lub Rožnov pod Radhoštěm Czechy (blisko Polskiej granicy)

Produkcja i montaż podzespołów do samochodów marek PREMIUM

- Montaż metalowych konstrukcji foteli samochodowych na linii produkcyjnej. Wykonywanie prostych czynności montażowych: skręcanie metalowych szkieletów foteli samochodowych, praca z prostymi narzędziami obsługa maszyn.
- Produkcja i kompletacja zamków drzwi bocznych i tylnych
- Montaż drobnych elementów zamków drzwi samochodowych. Obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości.

3-zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 – 6:00.

Nie wymagamy znajomości języka czeskiego. Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego nauczymy.

Wymagania

  • Dobry stan zdrowia,
  • nie wymagamy znajomości j. czeskiego,
  • staranność, rzetelność i sprawność manualna,
  • doświadczenie w branży produkcyjnej lub samochodowej będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność.

Oferta

  • umowa o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne i pakiet socjalny,
  • wynagrodzenie za podstawowy czas pracy od 20 800 CZK netto/miesiąc (około 4000 złotych),
  • 130 CZK netto/godzina,
  • możliwość nadgodzin,
  • cotygodniowe zaliczki,
  • darmowa odzież, obuwie robocze i ŚOI,
  • możliwość rozwoju i awansów,
  • 25 dni urlopu wypoczynkowego,
  • zakwaterowanie,
  • wyżywienie na terenie zakładu: 25 CZK za pyszny posiłek,
  • bezpieczna praca w nowoczesnej hali produkcyjnej,
  • profesjonalna opieka koordynatora.

Kontakt

Dział rekrutacji pracowników z Polski

Nie wahaj się i zarejestruj się już dziś. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie lub mailowo.

Jestem zainteresowany/-a

Zainteresowała oferta? Napisz do nas!