INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Hledáme šikovného kolegu na dodavatelskou kvalitu.

Popis pozice

  • Řízení rozvoje interních i externích dodavatelů
  • Řešení reklamací a náprav formou 8D reportu
  • Schvalování PPAP pro všechny úpravy (technické změny, procesní změny, transfery, ...)
  • Optimalizace procesu Vstupní kontroly pro jednotlivé díly
  • Provádění auditů u dodavatelů a řízení akčních plánů
  • Řízení dodavatelské odchylky

Požadavky

Vzdělání z technicky zaměřeného oboru

  • AJ pro komunikaci s našími dodavateli
  • Výhodou je znalost nástroju kvality např. VDA 6.3, VDA 6.5, znalost norem ISO 9001, ISO IATF 16949 a ISO 14001
  • Platný řidičský průkaz

Nabídka

  • základní mzda + měsíční bonus
  • roční bonus až 25% z roční základní mzdy
  • bonus na dovolenou 5000 Kč
  • bonus na Vánoce 9000 Kč
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
  • home office v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec Sever)

Vaše kontaktní osoba

Petra Stančevová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.