Údržbář - zámečník/elektrikář

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Plzni

Popis pozice

  • sestavování částí strojů a strojních zařízení
  • diagnostika a odstranění závad na strojních zařízeních
  • svařování, běžné zámečnické/elektro a údržbářské práce
  • práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny, krátký/dlouhý týden)

Požadavky

  • vyučení v oboru
  • praxe min. 2 roky ve výrobní společnosti
  • u zámečníka platný svářečský průkaz ručního obloukového svařování elektrodou a CO2 výhodou
  • u elektrikáře platná vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 výhodou
  • flexibilita, samostatnost, zodpovědnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabídka

  • finanční bonusy a osobní ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Vaše kontaktní osoba

Marcela Žežulová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.