Operátor/ka granulace se mzdou 34 000 - 38 000 Kč/měs.

Nevadí ti práce ve třísměnném provozu, máš již nějakou zkušenost z potravinářské/farmaceutické výroby nebo by tě lákala a hledáš si stabilní zaměstnání v zavedené firmě? Pak se můžeš stát novým operátorem/kou granulace SDF!

Popis pozice

  • obsluhovat výrobní zařízení a připravovat směs pro výrobu léků (tablet, kapslí a dražé)
  • průběžně odebírat vzorky a kontrolovat jejich kvalitu
  • součástí tvé práce bude pravidelná sanitace těchto zařízení a dodržovaní hygienických zásad na pracovišti
  • informace o průběhu výroby budeš zaznamenávat do výrobní dokumentace
  • pracovat ve 3 směnném provozu (6-14 hod, 14-22 hod a 22-6 hod)

Nemáš s tímto procesem zatím moc zkušeností? Neměj obavy! Po celou dobu zaučení ti bude pomáhat zkušený kolega.

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenost z výroby výhodou
  • samostatnost, důslednost
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu

Nabídka

  • mzda až 38 000 Kč/měs.
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí
  • závodní stravování (oběd 30Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • program zaměstnaneckých výhod
  • zálohy
  • detailní zaškolení

Vaše kontaktní osoba

Jana Knotková

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.