Praca przy produkcji klimatyzacji - bez doświadczenia i znajomości języka

Zatrudnimy odpowiedzialnych pracowników w zakładzie naszego partnera - międzynarodowej spółce zatrudniającej 21 000 osób w 21 krajach. Firma stale się rozwija i jest globalnym dostawcą rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego. W mieście Hluku firma opracowuje

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: Hluk, Czechy

  • Produkcja chłodnic samochodowych
  • Obsługa maszyn i pras
  • Złączanie przewodów
  • Prowadzenie ewidencji i kontroli jakości gotowych części

    Praca manualna/fizyczna do przyuczenia dla mężczyzn kobiet i par.

    3 - zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin:

    6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 – 6:00.

    2 - zmianowy ciągły system pracy/długi-krótki tydzień:

    Praca po 12 godzin dziennie (średnio 15 dni pracy, 15 dni wolnego w danym miesiącu).

Wymagania

  • dobry stan zdrowia
  • nie wymagamy znajomości j. czeskiego
  • staranność, rzetelność i sprawność manualna
  • doświadczenie w branży produkcyjnej lub samochodowej będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność

Oferta

  • umowa o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne i pakiet socjalny
  • wynagrodzenie za podstawowy czas pracy od 20 900 CZK - 23 600 netto/miesiąc (około 4000 - 4500 złotych)
  • 133 -150 CZK netto/godzina
  • możliwość nadgodzin
  • cotygodniowe zaliczki
  • darmowa odzież, obuwie robocze i ŚOI
  • możliwość rozwoju i awansów - 20 dni urlopu wypoczynkowego
  • darmowe zakwaterowanie
  • wyżywienie na terenie zakładu
  • bezpieczna praca w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • profesjonalna opieka koordynatora

Kontakt

Dział rekrutacji pracowników z Polski

Nie wahaj się i zarejestruj się już dziś. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie lub mailowo.

Jestem zainteresowany/-a

Zainteresowała oferta? Napisz do nas!